Pueraria Mirifica – jeden z głównych składników BaBra

Pueraria Mirifica to jeden z dwóch głównych składników BaBra, roślina znana również pod nazwą Kwao Krun. Występuje głównie w Takjandii. Znana jest z tego, ze zawiera naturalny estrogen (żeński hormon). Badania wykazały, że posiada ogromny wpływ na kobiece ciało. Najbardziej zauważalnym efektem jest znaczące powiększenie piersi.

Jak właściwie Pueraria Mirifica oddziałuje na powiększanie biustu? Najpierw dowiedzmy się czegoś o samych piersiach. Składają się z wielu warstw, pomiędzy którymi znajdują się gruczoły mleczne. Ich rozmiar zależy od kształtu i wielkości przerw pomiędzy nimi. Z tego powodu wielkość piersi jest sprawą indywidualną i zależy od wielu różnych czynników: wieku, wagi, genetyki, gospodarki hormonalnej czy cyklu menstruacyjnego.

Hormony, który wywierają największy wpływ na rozmiar piersi, to estrogen, progesteron i prolaktyna. Wydzielają się zależnie od fazy cyklu miesiączkowego, a estrogen jest najważniejszym z nich.

Wracając do Pueraria Mirifica, zawiera ono duże ilości fitoestrogenu- roślinnego odpowiednika estrogenu. Jego struktura jest bliźniaczo podobna do kobiecych hormonów. Spożycie tego zioła zwiększa cyrkulację krwi, gromadzenie się wody i tłuszczu w organizmie, dzięki czemu piersi stają się większe i bardziej kształtne oraz skóra jest gładsza i elastyczna.

Pueraria Mirifica zawiera także duże stężenie izoflawonów. Podobna substancja znajduje się w ziarnach sojowych, ale jest znacznie mniej stężona. Badania wykazały, że ten składnik odżywczy ma wpływ na leczenie nowotworów piersi, prostaty, okrężnicy oraz niweluje negatywne skutki menopauzy.

Pueraria Mirifica oddziałuje korzystnie na nasz organizm na wielu płaszczyznach. To najlepszy środek na naturalne powiększanie piersi.

Comments are closed.